Mechanik przemysłowy / Ślusarz maszynowy

RUBSAM Sp. z o.o.
Niemcy

Wymagania

Obowiązkowe

Wykształcenie wyższe:
Wykształcenie kierunkowe
Języki obce:
język niemiecki, Komunikatywny
Inne wymagania :
Prawo jazdy kat. B doświadczenie zawodowe Znajomość hydrauliki i pneumatyki Gotowość do zmiany miejsca pracy

Zakres zadań

Praca na terenie Niemiec -
Konserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeń
Montaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznych
Identyfikacja i eliminacja usterek maszyn i systemów
Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy

Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o prace na czas nieokreslony
Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 18,00 €/h-19,00 €/h Brutto na start w zależności od kwalifikacji
Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
Dieta za każdy przepracowany dzień :opcja-10 € Netto+80€ ( za zjazdy do Polski na weekend)lub opcja -15 € Netto
Badz pelna dieta-okolo 50 Euro netto za kazdy przepracowany dzien (Zakwaterowanie we wlasnym zakresie)
Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
Premie świąteczne i wakacyjne-2 razy w roku
Zaliczki cotygodniowe
Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
Płatny urlop 25 – 30 dni w roku
Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony-1000€
Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

O firmie

Rübsam Fachkräfte GmbH jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia. W naszych oddzialach ,pracownikom powierzamy różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

12960-13680 PLN
Brutto miesięcznie (UoP)
Niemcy
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 05.07.2024
ID: 189f183a

Administratorem Twoich danych osobowych jest RUBSAM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, ul. Szczęśliwicka 2 1 A. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.