O nas

OFERTY PRACY SKROJONE NA MIARĘ DLA INŻYNIERÓW

Inzynio stworzyliśmy specjalnie pod potrzeby i oczekiwania INŻYNIERÓW z różnych branż oraz firm rekrutujących najlepszych specjalistów.
Oferty pracy są dodawane za pomocą intuicyjnego kreatora ogłoszeń dostępnego zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej. Są przejrzyste i konkretne. Zawierają jasno sprecyzowane oczekiwania i wymagania branżowe. Inżynier dokładnie wie czego może spodziewać się na danym stanowisku.

Zachęcamy firmy do podawania widełek w ofertach pracy. Ten parametr pozwala inżynierom podjąć świadomą decyzję o aplikacji. Firmy natomiast otrzymują aplikacje wyłącznie od inżynierów poważnie zainteresowanych ofertą pracy dzięki czemu nie tracą czasu na bezowocne rozmowy kwalifikacyjne.
 

BEZPŁATNY DOSTEP DO PANELU PRACODAWCY

Kandydat może złożyć aplikację przez zewnętrzny system rekrutacji wskazany przez Pracodawcę (np. eRecruiter) lub nasz system Inzynio.
Dostęp do panelu pracodawcy gwarantuje efektywne zarządzanie procesem rekrutacji inżynierów od samego początku. Pracodawca może szybko edytować oferty, zapraszać do edycji ofert inne osoby uczestniczące w rekrutacji, dodawać nowe oferty. W jednym miejscu ma wgląd do przesłanych aplikacji na dane stanowisko. Może w sposób bezpieczny i szybki udostępniać aplikacje innym osobom z firmy. Dzięki Inzynio proces rekrutacji Inżynierów jest szybki i efektywny.

Zapraszamy do współpracy:
biuro@inzynio.pl