Elektryk -utrzymanie ruchu

JUNIORICA POLSKA Sp. z o.o.
Wachau

Wymagania

Obowiązkowe

Programy komputerowe:
MS Excel MS Office

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
2+
Języki obce:
język niemiecki, Komunikatywny

Zakres zadań

Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej
Udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń
Udział w pracach instalacyjnych dla nowych maszyn
Zapewnianie ciągłości produkcji - zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnej
Kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej
Raportowanie realizowanych zadań
Współpraca z serwisami zewnętrznymi
Analiza przyczyn pojawiających się awarii i proponowania działań zaradczych

Oferujemy

Umowa zawierana bezpośrednio z pracodawcą niemieckim
Pomoc w organizacji miejsca zamieszkania oraz dojazdów
Możliwość mieszkania z rodziną a pracy w niemieckiej firmie ( zakład produkcyjny znajduje się w odległości 90km od granicy z PL)
30 dni urlopu + 3 dni urlopu zmianowego

Dodatkowe informacje

Praca zmianowa

O firmie

Dla naszego niemieckiego klienta z branży spożywczej, poszukujemy osoby chętnej zająć stanowisko ELEKTRYKA.

Wielkość firmy: 100+

3000-3400 EUR
Brutto miesięcznie (UoP)
Wachau
rozpoczęcie pracy 01.08.2024
Data dodania: 04.06.2024
ID: acd57ee4

Administratorem Twoich danych osobowych jest JUNIORICA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocław, ul. Swobodna 1 . Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.