Senior Consultant / Dynamics 365 / CRM

Gemma Invest Sp. z o.o.
Mazowieckie

Wymagania

Obowiązkowe

Języki obce:
język angielski, Komunikatywny

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
4+

Zakres zadań

certyfikacja
Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży konsultingowej, poszukujemy osób na stanowisko: Microsoft Dynamics 365 / Senior Consultant
Twoja rola:
Testy aplikacji i pomoc przy ich wdrażaniu
Projektowanie i implementacja oprogramowania z wykorzystaniem Power Platform Microsoft (Low-Code/No-Code) oraz rodziny produktów Office 365
Analiza potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Rozwijanie istniejących aplikacji, wprowadzanie koniecznych zmian, naprawianie ewentualnych błędów
Twój profil:
4 lat doświadczenia na stanowisku Konsultanta systemów CRM Microsoft
Biegła znajomość CRM Microsoft (Sales, Customer Service, Field Service lub Marketing)
Znajomość narzędzi Power Platform
Znajomość środowiska Azure DevOps/Jira
Mapowanie procesów biznesowych
Przygotowywanie dokumentacji użytkowej
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wdrożeniowych
Język angielski oraz język polski na poziomie komunikatywnym
Świetna organizacja pracy własnej
Rzetelność, odpowiedzialność, kreatywność, umiejętności analityczne, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Mile widziana znajomość branży finansowej, produkcyjnej, deweloperskiej, medycznej
Dodatkowe informacje:
Praca zdalna
B2B lub umowa o pracę
Zatrudnienie stałe, bezpośrednio przez naszego klienta
Pełny etat (1 FTE)
Premia uznaniowa
Biznesowe godziny pracy
Budżet szkoleniowy – ścieżki szkoleniowe
Wyjazdy i spotkania integracyjne
Potrzebujesz więcej informacji?
Zapraszamy do kontaktu: jobs@gemmaone.com
Ogłoszenie opublikowane przez Gemma Invest Sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 27681.

Dodatkowe informacje

Praca zdalna: 100%

O firmie

Gemma|One™ | www.gemmaone.com | Gemma Invest Sp. z o.o., agencja zatrudnienia zarejestrowana w KRAZ pod numerem 27681. Informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w toku rekrutacji: https://gemmaone.com/informacja-o-przetwarzaniu-panstwa-danych-osobowych-w-toku-rekrutacji/ Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gemma Invest Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Warszawska 40 lok. 2a, 40-008 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz zapoznałem/zapoznałam się z załączoną Informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych w toku rekrutacji.”

Wielkość firmy: 1-9

praca zdalna : 100%
Mazowieckie
rekrutacja zdalna
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 09.02.2024
ID: 3a18293c

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gemma Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, Warszawska 40/2A. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.