Instalator sieci światłowodowych

DATA-COM Piotr Data
Ignacego Paderewskiego 11B
Rzeszów

Wymagania

Obowiązkowe

Inne wymagania :
Prawo jazdy kat. B Dobra organizacja czasu pracy wysoka kultura osobista komunikatywność, praca w zespole

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
Tak

Zakres zadań

budowanie sieci światłowodowych, LAN i WiFi
przeciąganie, układanie w korytach kabli miedzianych i światłowodowych
wykonywanie instalacji wewnątrz budynków
podłączanie Klientów końcowych do sieci FTTH, LAN, WiFi
praca ma charakter fizyczny, dlatego szukamy osób, które są gotowe na wysiłek i dynamiczne środowisko pracy

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od wyników
oferujemy możliwość nauki i zdobycia cennego doświadczenia
możliwość wykorzystywania swoich kompetencji w praktyce
cenimy lojalność i zaangażowanie, dlatego szukamy osób, które chcą związać się z nami na dłużej

Dodatkowe informacje

Praca zmianowa
Praca mobilna

O firmie

Firma DATA-COM Piotr Data od ponad 20 lat świadczy usługi dostępu światłowodowego do Internetu zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm na terenie Rzeszowa. Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie www.d-com.pl

4600-7000 PLN
Brutto miesięcznie (UoP)
Rzeszów
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 08.06.2024
ID: 6dbdcaee

Administratorem Twoich danych osobowych jest DATA-COM Piotr Data z siedzibą w Rzeszów, al. prof. Adama Krzyżanowskiego 28 24. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.