Mechanik żurawi samojezdnych

Tarolbud Sp. z o.o
Płock

Wymagania

Obowiązkowe

Inne wymagania :
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
1+

Zakres zadań

Mechanik żurawi samojezdnych. Praca w delegacji, ale praca będzie w stałym miejscu, czasami będą wyjazdy. Umowa o pracę. Pełny etat.  Początkowe wynagrodzenie od 10 tys. złotych netto ( istnieje możliwość negocjacji ). Pon-piątek ( sob. – naprawa w przypadku uszkodzenia lub awarii żurawia, z możliwością wolnego w dowolny dzień). Mamy bus dostawczy + narzędzia. Oferujemy zakwaterowanie.
     Oczekujemy od Ciebie :
           - doświadczenie w naprawie żurawi
           - prawo jazdy kat. B
           Zapraszamy do kontaktu:
            TAROLBUD Sp. z o.o
       Tel. +48 725 100 511
   CV na maila : rekrutacja@tarolbud.pl

Oferujemy

Premie, mieszkanie, transport - bus dostawczy

O firmie

Tarolbud Sp. z o.o. zajmujemy się prefabrykacją i montażem konstrukcji stalowych

Wielkość firmy: 50-99

Umowa o pracę
Brutto miesięcznie (UoP)
Płock
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 29.03.2024
ID: 2e714e93

Administratorem Twoich danych osobowych jest Tarolbud Sp. z o.o z siedzibą w Zabrze, ul. Hagera 41/316. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.