Pomiarowiec

ELHAND TRANSFORMATORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klonowa 60
Lubliniec

Wymagania

Mile widziane

Wykształcenie wyższe:
elektryka elektrotechnika

Zakres zadań

realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych,
analiza wyników pomiarów i sporządzenie protokołów pomiarów transformatorów i dławików

Oferujemy

stabilne zatrudnienie ,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń ,
szkolenia specjalistyczne,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Dodatkowe informacje

Praca zmianowa

O firmie

Jesteśmy polskim producentem transformatorów, dławików oraz filtrów harmonicznych i sinusoidalnych. Ponad 40 lat temu, nasz założyciel Andrzej Herbowski postanowił spełnić swoje marzenia i rozpoczął misję, która do dziś rozwija się pod nazwą ELHAND Transformatory. Za dzisiejszymi produktami stoją minione lata doświadczeń i zdobyte umiejętności. To między innymi dzięki nim mamy dziś rozwiązania znane z doskonałej jakości i trwałości. To dzięki nim zapewniamy pełną obsługę od projektu do rozwiązania.

Umowa o pracę
Brutto miesięcznie (UoP)
Lubliniec
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 06.06.2024
ID: 5c87d757

Administratorem Twoich danych osobowych jest ELHAND TRANSFORMATORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Lubliniec, ul. Klonowa 60 . Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.