Architekt krajobrazu

Tyrens Polska Sp. z o.o.
Tischnera 8
Kraków

Wymagania

Obowiązkowe

Wykształcenie wyższe:
architektura krajobrazu
Programy komputerowe:
CAD
Inne wymagania :
komunikatywność umiejętność pracy w zespole Samodzielność Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu Architektury Krajobrazu

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
5+
Języki obce:
język angielski, Komunikatywny
Autodesk Revit Autocad SketchUp Autodesk 3ds max Adobe
odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zakres zadań

realizacja projektów w zakresie architektury krajobrazu na rynku szwedzkim,
udział w sporządzaniu dokumentacji projektowej na rynek szwedzki,
aktywna współpraca z zespołami projektowymi zlokalizowanymi w Szwecji.

Oferujemy

pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na życie,
dofinansowanie szkoleń i kursów,
udział w ambitnych i zróżnicowanych projektach na rynku brytyjskim i międzynarodowym,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość udziału w szkoleniach branżowych,
stabilną pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie Umowy o Pracę,
elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej,
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy,
możliwość zdobycia wiedzy na temat rozwiązań technicznych,
nowoczesne biuro, przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Dodatkowe informacje

Praca zdalna: 70%
Elastyczne godziny pracy

O firmie

Tyréns jest jedną z wiodących szwedzkich firm konsultingowych w sektorze rozwoju obszarów zurbanizowanych i niezurbanizowanych. We współpracy z klientami i partnerami tworzymy rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój miast i infrastruktury. Właścicielem Tyréns jest Fundacja Svena Tyrensa, której głównym celem jest działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa poprzez wprowadzanie innowacyjnych i przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych. Fundacja prowadzi wiele projektów R&D (Research & Development) w krajach będących rynkami Grupy Tyréns, tj. Szwecja, Wielka Brytania, Litwa, Estonia, Bułgaria i Polska. W obszarze działalności badawczo-rozwojowej Tyréns ściśle współpracuje z uniwersytetami oraz innymi instytutami badawczymi. W lutym 2021 r. w Krakowie powstała spółka, Tyrens Polska Sp. z o.o., która świadczy usługi w sektorze szeroko rozumianego budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. Jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse i nie dyskryminujemy żadnego pracownika ani osoby ubiegającej się o pracę ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, wiek, pochodzenie narodowe, religię, orientację seksualną, tożsamość płciową lub niepełnosprawność.

Wielkość firmy: 30-49

Umowa o pracę
Brutto miesięcznie (UoP)
praca zdalna : 70%
Kraków
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 07.06.2024
ID: 812cd9e6

Administratorem Twoich danych osobowych jest Tyrens Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków, ul. Księdza Józefa Tischnera 8 . Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.