KIEROWNIK ROBÓT (BRANŻA BUDOWLANA, MECHANICZNA, SANITARNA)

NAFTOREMONT-NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.
Płock

Wymagania

Obowiązkowe

Wykształcenie wyższe:
techniczne Mechanika i Budowa Maszyn
Doświadczenie na podobnym stanowisku:
2+
Języki obce:
język angielski, Komunikatywny
Programy komputerowe:
Autocad MS Project MS Office DOŚWIADCZENIE W KIEROWANIU PRACAMI W PRZEMYŚLE RAFINERYJNO - PETROCHEMICZNYM
Inne wymagania :
UPRAWNIENIA BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE

Zakres zadań

         nadzorowanie pracy podległych pracowników wykonujących roboty montażowe związane z budową lub remontem zbiorników ciśnieniowych, zbiorników magazynowych, aparatów, konstrukcji stalowych, rurociągów technologicznych itp.,
         kontrola prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją projektową,
         nadzorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP i p.poż.,
         uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i w końcowym odbiorze robót,
         raportowanie postępu robót,
         akceptowanie protokołów wykonywanych robót,
         współpraca z zamawiającym, podwykonawcami i działami w celu terminowego, jakościowego i efektywnego zrealizowania kontraktów.

Oferujemy

stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

O firmie

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Wielkość firmy: 800

Umowa o pracę
Brutto miesięcznie (UoP)
B2B
+ vat miesięcznie (B2B)
Płock
rozpoczęcie pracy 01.03.2024
Data dodania: 12.02.2024
ID: 2c59c92d

Administratorem Twoich danych osobowych jest NAFTOREMONT-NAFTOBUDOWA SP. Z O.O. z siedzibą w Płock, Zglenickiego 46. Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.