Technik serwisu / Pracownik serwisu

NOVISA DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Warszawa

Wymagania

Obowiązkowe

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
Tak

Mile widziane

Inne wymagania :
doświadczenie w pracy na budowie lub w pracach remontowych

Zakres zadań

Weryfikacja oraz diagnostyka zgłoszeń gwarancyjnych w lokalu
Bezpośredni kontakt z Klientem w lokalu Naprawa usterek i nieprawidłowości w lokach Realizacja różnego typu prac remontowo-budowlanych powierzonych przez serwis gwarancyjny
Przygotowywanie lokali do odbiorów
Prace montażowe
Drobne prace hydrauliczne

Oferujemy

Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 8 godzin
Niezbędny sprzęt do realizacji prac w zakresie usterek gwarancyjnych
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
Zatrudnienie na podstawie B2B/UOP
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do kart sportowych
Benefity:
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Brak dress code’u
Kawa / herbata
Parking dla pracowników

O firmie

Jesteśmy jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Od 2001 roku, czyli od początku naszej obecności na rynku, zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych klientów. Osiedla Novisa Development to nowoczesne i funkcjonalne miejsca tworzone z myślą o rodzinach i osobach ceniących spokój, bliskość natury i niezależność. Budujemy je z pasją, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wizji naszych architektów. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i nieustannie poszukujemy inspiracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, a nasz zespół składa się z wysoko wykfalifikowanych specjalistów, w efekcie czego dobra jakość naszych domów idzie w parze z dobrą jakością obsługi. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu domu. Ważna jest dla nas transparentność i uczciwe podejście do klienta dlatego niezmiennie od ponad 20 lat prowadzimy politykę otwartych cen. To znaczy, że ceny naszych domów są jawne i odpowiadają rzeczywistym kosztom projektowym, budowlanym i wykończeniowym. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych na wyzwania, chcących podnosić swoje umiejętności, ceniących dobrą atmosferę w zespole i zorientowanych na klienta i współpracowników. Nasza ugruntowana pozycja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja pewnej i stabilnej pracy.

6500-8500 PLN
Brutto miesięcznie (UoP)
Warszawa
rozpoczęcie pracy od zaraz
Data dodania: 07.05.2024
ID: 59da683b

Administratorem Twoich danych osobowych jest NOVISA DEVELOPMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, ul. Cieślewskich 53 . Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.