Operator/programista CNC

TAVOLINI FLOORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marii Konopnickiej
Kobyłka

Wymagania

Obowiązkowe

Doświadczenie na podobnym stanowisku:
5+
Inne wymagania :
znajomość rysunku technicznego umiejętność czytania dokumentacji technicznej Dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole dokładność ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zakres zadań

praca na maszynach CNC;
przygotowanie i montaż instrumentów;
kontrola jakości podczas procesu produkcyjnego;
produkcja części zgodnie z rysunkami technicznymi i mapami technologicznymi;
samodzielne programowanie maszyn, dobór narzędzi i parametrów;
utrzymanie stanu technicznego maszyn, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi oraz stanowiska pracy.
doświadczenie na podobnym stanowisku w branży obróbki drewna;
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych;
doświadczenie w obsłudze maszyn CNC ze sterowaniem;
znajomość i stosowanie podstaw programowania maszyn CNC;
umiejętność obsługi komputera z podstawową znajomością programowania komputerów;
zdolności mechaniczne i dobre umiejętności matematyczne.

Oferujemy

wynagrodzenie od 6000 - 8000 zł netto;
zatrudnienie służbowe (Umowa zlecenie);
praca blisko Warszawy, 18 km od centrum miasta, 30 min bezpośrednim autobusem.
mieszkanie w dobrym standardzie, 1 minuta od pracy (czyli nie trać czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy i z powrotem). 1-2 dwie osoby w pokoju.
nasz zespół i partnerzy to fajna firma, to jest środowisko, w którym będziesz się rozwijać.

O firmie

Tavolini Floors to firma, która funkcjonuje na rynku pracy od 28 lat. Tavolini Floors to parkiet używany przez 8 byłych i obecnych prezydentów z różnych krajów. Są to tysiące projektów budowlanych w segmentach "Medium +", "Premium" i "Luxury". Nasza firma tworzy innowacje połączone z kreatywnym wzornictwem. Jest to okazja do złożenia indywidualnego zamówienia, które spełni wszystkie potrzeby klienta. Marka parkietów Tavolini — to nie tylko wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość produktów, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że układanie, pielęgnacja i użytkowanie naszych podłóg jest łatwiejsze i wygodniejsze. Nasza firma stale się rozwija, tworzy nowe projekty, a teraz poszukujemy Operatora CNC - aby wzmocnić nasz zespół. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru! Szukasz idealnego miejsca, by osiągnąć wyższy poziom - dołącz do naszego zespołu.

Wielkość firmy: 30-49

6000-8000 PLN
Brutto miesięcznie (UZ)
Kobyłka
rozpoczęcie pracy 14.05.2024
Data dodania: 14.05.2024
ID: 23652d70

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAVOLINI FLOORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Białobrzegi, ul. Piwna 6 . Administrator przetwarza dane osobowe zawarte w CV w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez okres trwania powyższej rekrutacji, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od daty jej zakończenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Okres trwania rekrutacji nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. W przypadku przesłania CV poza okresem trwania rekrutacji, dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.